Zaginiony Kacper Dąbrowski Zaginiony Kacper Dąbrowski

Zaginął student AWFiS

Sty 30, 2022

27 stycznia Kacper Dąbrowski wyszedł z akademika przy ul. Czyżewskiego do sklepu i na spacer. Od tego czasu słuch po nim zaginął. Szuka go policja z Oliwy i rodzinnej Łomży.

Policjanci z komisariatu w Oliwie szukają zaginionego 20-latka. Mężczyzna ostatni raz był widziany w miniony czwartek przy ul. Czyżewskiego.

Kacper Dąbrowski pochodzi z Łomży, obecnie mieszka i studiuje w Oliwie na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.

W czwartek 27 stycznia o godzinie 10 rano opuścił akademik przy ul. Czyżewskiego 33. 10 minut później miał dotrzeć do sklepu Inter Marche przy al. Grunwaldzkiej. Znajomym z akademika powiedział, że wybiera się na spacer.

Do tej pory jednak nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Zaginione posiada dokumenty i telefon, który jest wyłączony.

#zaginął #pilne ??Kacper Dąbrowski 20 lat?? #Gdańsk ‼️‼️? ? ? ? ? ‼️‼️ ‼️?????ż???? ż???? ?ą?ź ???????‼️ Kacper...

Opublikowany przez SOS Zaginięcia Niedziela, 30 stycznia 2022

Rysopis:

- ok. 190 cm wzrostu

- szczupły, wysportowany

- włosy koloru jasny brąz

- włosy gęste, wygolone boki

- niebieskie oczy

Znaki szczególne:

-blizna nad brwią

Ubrany w:

-niebieską kurtkę 4F ( zdjęcie nr.3) -prawdopodobnie spodnie dresowe

-charakterystyczne buty firmy Nike (zdjęcie nr.5)

-nie miał ze sobą czapki

-prawdopodobnie czarny komin

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w ustalenia miejsca pobytu mężczyzny, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji IV w Oliwie,
tel. 47 741 14 22, numer alarmowy 112.

Informacje można przesłać na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Sygnały można również zgłaszać na policję w Łomży, która również prowadzi poszukiwania Kacpra.

Pp

Ostatnio zmieniany niedziela, 30 styczeń 2022 16:10

Newsletter

Historia

Opowieści lasku oliwskiego – Bić kla…

Po odwilży październikowej i po objęciu 21 października 1956 roku funkcji I sekretarza Komitu Centralnego PZPR w Warszawie przez Władysława Gomułkę, wielu obywateli PRL musiało pożegnać się z "szacownymi" instytucjami...

06-01-2023 616 Historia

Opowieści lasku oliwskiego – Marchewk…

Będąc latem 2005 w Oliwie odwiedziłem Stefana Dargacza, mieszkańca Starej Oliwy, w domu usytuowanym obok Domu Zrazy. Był to mȯj rodzinny obowiązek, ponieważ Stefan był przyjacielem naszej rodziny i wiele...

02-12-2022 1168 Historia

Ostatnio dodane

Drzwi otwarte AWFiS

Drzwi otwarte AWFiS

We wtorek 14 lutego w godz. 9.00-14.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędą się Drzwi Otwarte Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (ul. Kazimierza Górskiego 1) dla maturzystów, jak również uczniów klas trzecich.

25-01-2023 152 Rozrywka

Dom Sąsiedzki w Domu Zarazy

Dom Sąsiedzki w Domu Zarazy

Od 14 listopada w Domu Zarazy działa Dom Sąsiedzki.  Niezwykle aktywna i kreatywna grupa wolontariuszy postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom mieszkańców Oliwy (i nie tylko Oliwy). Zapraszamy codziennie, od poniedziałku...

23-11-2022 1253 Rozrywka